OPEN RECRUITMENT

Každá firma potřebuje k úspěchu lidi, kteří jsou pro ni přínosem, a ne jen zátěží.
A my jsme zde od toho, abychom Vám pomohli takové lidi najít.

home_hr_icon_7

0pen Recruitment

Spolupracujeme s recruitery se zkušeností alespoň 10 let v oboru. Jejich zkušenosti, snaha hledat nové cesty a ochota udělat ještě o jeden krok více než ostatní často vede k úspěchu. Rádi přijímáme nové výzvy a překonáváme úskalí a frustrace, které mohou přijít při náboru zaměstnanců. Víme, že čas jsou peníze, a proto se snažíme Váš požadavek vyřešit pokud možno v co nejkratším čase.
home_hr_icon_5

Recruitment

K vyhledání správných zaměstnanců využíváme všechny dostupné kanály (inzerce, databáze, sociální sítě, přímé oslovování). Vždy se zajímáme, jakým způsobem hledáte zaměstnance Vy, a tomu přizpůsobujeme i naši práci. Je pro nás důležité vědět, jaké vlastnosti by měl mít hledaný zaměstnanec, a doporučujeme pouze zaměstnance s požadovanými vlastnostmi. Po domluvě jsme schopni zajistit reference doporučeného zaměstnance od předchozích zaměstnavatelů, základní psychologické testování, případně screening potenciálního zaměstnance na sociálních sítích.
home_hr_icon_6

International recruitment

Globalizace se nevyhnula ani odvětví recruitmentu. Spolupracujeme s agenturami v Polsku, Thajsku a na Ukrajině k vyhledávání pracovníků do Čech. U non EU pracovníků pomůžeme vybavit veškerou administrativu spojenou se zaměstnáním a budeme pro Vás odborným poradcem ohledně celého procesu. Na druhou stranu jsme schopni vyhledat zaměstnance v Čechách a na Slovensku, kteří mají zájem pracovat v zahraničí, hlavně v Německu a Velké Británii.
Co pro Vás můžeme udělat?

Vyhledat kvalifikované zaměstnance v rámci Čech ze všech oborů s výjimkou IT.

Vyhledat nekvalifikované nebo málo kvalifikované zaměstnance nejen z Čech, ale i z dalších EU i non EU zemí.

Zařídit pracovní povolení nejen pro námi vyhledané non EU zaměstnance, ale i pro zaměstnance, které jste si našli sami.

Poradit s mnoha personalistickými problémy nejen z recruitmentu.

 
Žijte lepší budoucnost, napište nám.